Yaratıcı Çocuklar Derneği Geleceğin Mucitleri Yarışması (Son Başvuru 24 Haziran 2019)

Yaratıcı Çocuklar Derneği Geleceğin Mucitleri Yarışması

Altıncısı Düzenlenen Yaratıcı Çocuklar Derneği Geleceğin Mucitleri Yarışması Son Başvuru Tarihi 24 Haziran 2019. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Ortaokul Öğrencileri Katılabilir.

Yarışmanın Konusu: “Geleceğin Mucitleri” Bilim Yarışmasına Öğrenciler Çevre, Enerji, Sağlık Ve Teknoloji Alanlarında Geliştirdikleri Proje Veya Ürün Sunumları İle Katılabilirler.

Katılım Koşulları
Öğrenciler Çevre, Enerji, Sağlık, Teknoloji Alanlarındaki Proje Ve Ürün Sunumları İle Katılabilir.
Yarışmaya Öğrenci Tek Başına Katılabileceği Gibi Takım Olarak Da Katılım Sağlayabilir. Takım Sayısı En Fazla 3 Kişi İle Sınırlıdır. Takım Olarak Katılanlarda Aynı Okuldan Olma Şartı Aranmamaktadır. Kendi Kategorilerinde Farklı Sınıf Seviyelerinden Öğrenciler Takım Oluşturabilir.
Başvuru İşlemleri yaraticicocuklardernegi.org Adresinden Yapılacak. Yarışma Esaslarına Yarışma Kılavuzu Sayfasından Ulaşılabilecektir. Katılımcılar Web Sayfasındaki Yarışma İle İlgili 5 Başvuru Belgesini Tamamlamalı Ve Yarışma Başvuru Formunu Eksiksiz Olarak Doldurmalıdır. Ayrıca Posta Yolu İle Dernek Adresine Gönderilebilir.
Yarışmaya Katılımda Proje / Ürün Sınırlaması Yoktur.
Yarışmaya Katılan Proje Ve Ürünlere Öğretmen Danışmanlık Yapabilir. Danışman Proje /Ürünün Oluşum Sürecinde Yol Gösterici Katkılar Sağlar. Ayrıca İsterse Koçluk Görevi De Üstlenebilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 2 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 1.000 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 1.000 Türk Lirası
3 Adet Mansiyon Ödülü 500 Türk Lirası
Yarışma Şartnamesi :

1 views

Leave a Comment