KidzMondo – Mecidiyeköy, İstanbul

4 – 14 yaş grubundaki tüm çocuklara hitap eden KidzMondo çocukların tüm gün kaliteli vakit geçirebilecekleri, eğlenirken öğrenecekleri ve çok keyif alacakları bir çocuk şehri… Gerçek bir şehrin çocuk boyutlarındaki hali… Trump Alışveriş Merkezi’nde 4 bin m2 alana yayılan, sokakları ve binaları olan, kendine has bir anayasa ile çocuklar tarafından yönetilen bir şehir KidzMondo…

Çocuklar bu şehre gerçek bir uçağın kokpitinin monte edildiği havaalanından giriş yapıyor. Check-in kontuarlarında biniş kartları ile birlikte şehir haritalarını ve çeklerini alıyor, parkın her noktasında takip edilmelerini sağlayan güvenlik bantları kidzbantlarını bileklerine takıyorlar. Böylece onlar artık birer KidzMondo vatandaşı, yani Kidizen!

Kidizenler bu şehirde çalışıyor, para (Kidlar) kazanıyor, ister harcıyor ister biriktiriyor! 40’tan fazla meslek ünitesinden istediklerini seçiyor, üniformasını giyiyor, işinin başına geçiyor. Doktor olduysa hasta tedavi ediyor, itfaiyeciyse yangın söndürüyor, pilotsa uçak kullanıyor. Yaptığı tüm işlerin karşılığında da maaşını, yani Kidlar’ını kazanıyor. Kısacası çocuklar bu şehirde büyüklerin dünyasını deneyimliyor, yaşamın ekonomik dengesini kavrıyor. Küçük meslektaşlarıyla birlikte çalışırken eğleniyor, eğlenirken tüm hayatı öğreniyor.

Önemli Notlar:

  • 7 yaşını doldurmamış çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yanlarında en az bir yetişkin ile girebilir. Yetişkin, çocuğa parkta bulunduğu süre boyunca eşlik etmelidir.
  • 7 -12 yaş arasındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yalnız giriş yapabilir. Ancak giriş ve çıkış işlemleri sırasında yetişkin çocuğun yanında olmalıdır. Çocuklarını almaya gelen yetişkinlerin geçerli bir fiş numarası sunmaları gerekmektedir.
  • 13 ve 14 yaşındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a kendi başlarına girebilir ve çıkabilir.
  • 0 – 3 yaş arasındaki çocuklar sadece Minik Kidizen Oyun Odası’na girebilirler.
  • Yetişkinler, KidzMondo Trump İstanbul’a sadece yanlarında bir çocuk olduğu takdirde kabul edilir.

Çalışma Saatleri:

Pazartesi: Kapalı

Salı – Perşembe: 10.00 – 16.00

Cuma: 10:00 – 19:00

Cumartesi – Pazar: 10.30 – 20.00

Online bilet satışı için  https://www.kidzmondoistanbul.com/bilet-al adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş Fiyatları:

GİŞEDEN

0-2 Yaş : ÜCRETSİZ

3 Yaş : 60 TL*

4-14 Yaş : 85 TL

15+ Yaş Yetişkinler: 35 TL

*3 Yaş biletleri sadece KidzMondo gişelerinden satılmaktadır.

ONLINE BİLET FİYATLARI

0-2 Yaş : ÜCRETSİZ

4-14 Yaş : 76,50 TL

15+ Yetişkinler: 31,50 TL

https://www.kidzmondoistanbul.com/


Adres: KidzMondo Trump İstanbul
Trump Alışveriş Merkezi
Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12 B3 Katı
Mecidiyeköy, Şişli – İstanbul

Tel: 0212 348 10 00

Eposta: info@kidzmondoistanbul.com

1 views

Leave a Comment