caddebostan kultur merkezi logo

İstanbul, Kadıköy, Caddebostan Kültür Merkezi, 2019 Ekim Ayı

Çocuk Oyunları

2 Kasım 2019 Cumartesi 13:00 Hazine Adası A Salonu

2 Kasım 2019 Cumartesi 15:00 Hazine Adası A Salonu

2 Kasım 2019 Cumartesi 17:00 Güldüy Güldüy Show Büyük Salon

3 Kasım 2019 Pazar 12:00 Cingöz ile Camgöz B Salonu

16 Kasım 2019

12.Ekim.2019 Cumartesi 13:00 Rapunzel ile Beyaz Atlı Prensi A Salonu

12.Ekim.2019 Cumartesi 14:00 Polyanna B Salonu

12.Ekim.2019 Cumartesi 15:00 Rapunzel ile Beyaz Atlı Prensi A Salonu

20.Ekim.2019 Pazar 12:00 Kral Şakir -Uzayda Şamata Büyük Salon

http://www.biletix.com/search/ISTANBUL/tr&searchq=caddebostan%20k%C3%BClt%C3%BCr%20merkezi#caddebostan%20k%C3%BClt%C3%BCr%20merkezi

http://ckm.kadikoy.bel.tr/Etkinlik/%C3%87ocuk%20Tiyatrosu


Güldüy Güldüy Show

Güldüy Güldüy Show Çocuk, İstanbul Komedi Festivali kapsamında Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

7+

1. Kategori – 131.00 TL
2. Kategori – 111.00 TL
3. Kategori – 87.50 TL

Hazine Adası

Oyun Süre: 50 Dk.
Yaş Aralığı: +3

Martin’in en büyük hayali denizci olmaktır. Bir gün dünyanın en ünlü denizcisi Kaptan Korsan’ı görmek için limana gelir. Tayfalara yakalanmamak isterken saklandığı fıçıyla birlikte gemiye yüklenir. Kaptan Korsan’ın gemisi Barbaros Hayrettin Paşa’nın hazinesini bulmak için denize açılır ancak büyük bir fırtınaya yakalanır. Fırtınadan sonra gözlerini Hazine Adası’nda açan Kaptan Korsan’ı, Kanca El kurduğu tuzakla esir alır ve bin bir zorlukla elde ettiği hazine haritasını ele geçirir. Tüm olanları gören Martin, Kanca El hazineyi bulmaya gidince fıçıdan çıkar ve Kaptan Korsan’ı kurtarmaya karar verir. Bu zorlu yolculukta Martin’in yardıma ihtiyacı olacak. Martin’e yardım etmek isterseniz, sizi Hazine Adası’na bekliyoruz…

Bilet Fiyatı: 34 TL


Cingöz ile Camgöz

Müzikli komedi çocuk tiyatrosu… Bizim dilimiz barıştır, kardeşliktir, özgürlüktür, Atatürk devrimleridir söylemi olan oyun… Çalışmayı sevmeyen Camgöz ve başarılı olmak için çalışmalıyız diyen Cingöz’ün komik hikâyesi.


Sevgi Ormanı

Masal Gerçek Tiyatrosu

+3
Oyunumuz; Karınca, Ağustos Böceği, Kara Karga, Leylek, Kınalı Kuzu, Horoz ve Tilki’den oluşan orman sakinlerinin türlü maceralarını anlatıyor. Adından da anlaşılacağı üzere kahramanlarımızın yaşadığı bu orman, oldukça renkli ve neşeli bir orman… Başroldeki Tilki’nin kurnazca oyunlarıyla her zaman neşeli ve eğlenceli… Kahramanlarımız bu ormanda paylaşmayı, dostluğu  vurgulayarak oldukça neşeli günler geçiriyorlar. İzleyicilere de dostluğun ve paylaşmanın ne kadar önemli olduğunu öğütlüyorlar.

Bilet Fiyatı: 34 TL


Polyanna

Masal Gerçek Tiyatrosu

+7
Pollyanna, teyzesinin yanında yaşamak zorunda kalır. Polly Teyze oldukça aksi bir ihtiyardır. Pollyanna’nın eğitimi konusunda titizlenmekte, onun görgü kurallarını öğrenip bir hanımefendi gibi yetişmesini istemektedir. Pollyanna, evin hizmetçisi Nancy ile çok iyi arkadaş olur. Ona “mutluluk oyununu öğretir. Mutluluk oyunu Pollyanna’nın bulduğu bir oyundur. Olumsuz bile olsa olaylardan mutlu olunabilecek bir şeyler çıkarmak üzerine kurulu bir oyundur. Pollyanna bir gün sokakta yürürken ayağı bir şeye takılıp düşer. Dönüp baktığında bunun bir çocuk olduğunu görür. Jimmy sokaklarda yaşayan evsiz bir çocuktur. Hemen arkadaş olurlar.

Bilet Fiyatı: 34 TL


Kral Şakir – Uzayda Şamata

İSTANBUL KOMEDİ FESTİVALİ
BKM

+ 2

Şakir ve Canan, kaybolan anne ve babalarını bulmak için galaksiler arası çılgın bir yolculuğa atılıyorlar. Fil Necati ve Mirket de onlara bu eğlenceli ve bir o kadar da tehlikeli macerada eşlik ediyor.
Bilet Fiyatı: 45 TL


1 views

Leave a Comment