İstanbul, Acıbadem, Akasya Kültür Sanat, 2019 Ekim Ayı

Çocuk Oyunları

PİNOKYO

Tarih: 12.10.2019 / Cumartesi
Saat: 13:00 ve 15:00 

PÄ°NOKYO

Gepetto Usta ağaçtan çok güzel bir çocuk kuklası yapar. Adını da Pinokyo koyar. Çocuğu olmadığından, bu kuklayı o kadar çok sever ki “Canperi” kuklayı canlandırır. Ama tek bir kuralı vardır Canperi’nin “Pinokyo’nun yalan söylememesi”. Pinokyo eğer yalan söylemez ve iyi bir kukla olursa gerçek bir çocuk olabilecektir. Okula başlayan Pinokyo’yu bir gün karşısına çıkan gezici bir kukla standı olan tilki fark eder ve onu kendi gösterilerinde oynatmak için kandırır.

Not: 24 ay ve üzeri her yaş grubu seyirci bilete tabidir.

1. Kategori -40.00 TL


SEVİMLİ DİNOZOR

Tarih: 13.10.2019 / Pazar
Saat: 13:00 ve 15:00

SEVÄ°MLÄ° DÄ°NOZOR

Bir gün eve geldiğinizde saklambaç oynayan kocaman bir dinozor yavrusuyla karşılaşsanız ne yapardınız? Üstelik bu dinozor sevimli mi sevimli ve çocuğunuzun en iyi dostu. Bu arada bu sevimli dinozoru ele geçirmek isteyen kötü bir bilim adamı da var. Eğlence ve heyecanın bir arada olduğu bu sıra dışı oyunu kaçırmayın.

1. Kategori -40.00 TL

Not:  24 ay ve üzeri her yaş grubu seyirci bilete tabidir.


ÇİZMELİ KEDİ

Tarih: 20.10.2019 / Pazar
Saat: 13:00 ve 15:00

ÇİZMELİ KEDİ

O kadar akıllı bir kedi düşünün ki ormanda tüm sorunları çözsün Ama nasıl? Kitapları ile…
Bazen de aklı ile çözmesi gereken olaylar var. Kralın isteği doğrultusunda yok edilen ormanı kurtarabilmek için tüm bilgi birikimini kullanarak bir arayışa girer.
Bakalım güvenini kazandığı ormandaki arkadaşlarının yardımı ile sonuca ulaşabilecekler mi?

1. Kategori -40.00 TL

Not:  24 ay ve üzeri her yaş grubu seyirci bilete tabidir.


SEVİMLİ DOSTLAR

Tarih: 20.10.2019 / Pazar
Saat: 14:00

Kahramanlarımızdan Kerem (5) uyumak üzere yatağında Sevimli Dostlar oyuncakları ile oynarken kendini dev bir ekranın içinde bulur. Sevimli dostlar; Nil, Mert, Unutkan Balık ve Şaşkın Ördek de oradadır. Biraz önce oynadığı oyuncakları canlı görmek Kerem’i heyecanlandırdığı kadar, çok mutlu da etmiştir.

Sevimli Dostlar’ın harika şarkıları eşliğinde bir macera yaşarlar. Kerem kendine neler yapabildiğini, birlikte olunca başarabilecek çok şeyler olduğunu öğrenir.

Kendini yatağında bulduğunda ise annesi ondaki bu değişime inanamaz. Kerem artık Sevimli Dostlar’dan öğrendikleriyle kendine çok daha güvenen ve yetebilen bir çocuktur.

1. Kategori – 45.00 TL

2. Kategori – 28.00 TL


KÜLKEDİSİ MASALI

Tarih: 27.10.2019/Pazar
Saat: 13:00 ve 15:00

KÜLKEDİSİ MASALI

Küçük Ella annesini kaybettikten sonra hiçbir zaman iyiliğe olan inancından vazgeçmemiştir ve her zaman iyi kalpli bir çocuk olmuştur. Hayatı bir gün prensin düzenlediği balo ile değişir. Bakalım iyi düşünmekten ve iyi olmaktan vazgeçmeyen Ella’ yı nasıl bir hayat bekliyor?

Not: 24 ay ve üzeri her yaş grubu seyirci bilete tabidir.

1. Kategori -40.00 TL


Bilet için; http://www.biletix.com/mekan/YH/ISTANBUL/tr

http://www.akasyakultursanat.com/site/gelecek_program


1 views

Leave a Comment