Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz de sizler gibi çocuklarını seven, onların kişisel gelişimine önem veren ebeveynleriz. Çocuklarımızın kendilerine ait vakitlerini onların yeteneklerine, zevklerine ve hayallerine uygun etkinliklerle geçirmeleri için bir yolculuğa çıktık.

Bizimle Paylaşın

Düzenlemiş olduğunuz  etkinlik ve yarışmalarınızla ilgili yazı ve görsellerini ileterek  duyurularını buradan yapabilirsiniz. Ulusal veya uluslararası çapta yarışmalara katılmış  bilim veya sanat projelerinizi, sosyal sorumluluk projelerini bize ileterek burada yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Sizler de bildiğiniz etkinlikleri, etkinliklerde yaşadığınız deneyimlerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz

Kuruluş Amacımız

Cocuketkinlikcanavari.com merak eden, kendini geliştiren, tecrübeleriyle farkındalığını arttıran okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim çağındaki çocuklar için Türkiyenin her yerinde okulların ve çeşitli kurumların düzenlediği ulusal veya uluslararası her türlü sanat, bilim, eğitim ve sosyal sorumluluk eklinlik ve yarışmalarını duyurmak ve paylaşmak amacı ile kurulmuştur.

 1,222 total views,  1 views today

0 views