Antalya, Kaş, Düşler Akademisi & Thinker Teen, 2019 Yaz Kampı

KAŞ’ta YAZ KAMPI

Thinker Teen ve Düşler Akademisi işbirliği ile oluşturulan Kaş’ta gerçekleşecek olan Yaz Kampı Programımız, çocuklarımızı yaşıyor oldukları çevrenin dışına çıkarak,, farkındalıklar yaratacak yeni deneyimler kazanmalarını sağlayacaktır. Hergün daha çok insani değerlerden uzaklaşarak, teknolojiye yöneldiğimiz 21.yy da, çocuklarımıza kazandırabileceğimiz en büyük değer doğa bilinci ve sosyal farkındalık ile özgüvenli ve problem çözme becerisine sahip çocuklar olarak yetişmelerine katkı sağlamaktır. Thinker Teen ve Düşler Akademisi ortak misyonu olan bu değerler kampımızın ana teması olacaktır. Bu temadan yola çıkarak, çocuklarımıza kazandırmayı amaçladığımız kazanımlar şöyledir:

İnovasyon ve liderlik yetisi,
Yaratıcı ve eleştirel düşünme becerileri,
Ekolojik hayata dair deneyim,
Gönüllü olma bilinci,
Sanat ve spor faaliyetleri,
Kazanılan deneyimleri günlük hayata uygulayabilme,
Problem Çözme becerisi ve öz güven geliştirme,
Farklılıklara saygı ve yardımlaşma,
Kampımız,evrensel değerlerin buluştuğu, sosyal dezavantajlı gruplara destek olmanın bir parçası olmak amacıyla tasarlanmış bir yaz kampı programıdır.
Katılımcılara, aldıkları eğitimler, sosyal ve gönüllülük çalışmalar ile ilgili sertifika verilecektir. Sertifika ile birlikte Thinker Teen psikoloğu tarafından hazırlanan detaylı Psikolojik Gözlem Raporu sunulacaktır.
Kazanımlar;

Öz güven
Akran İletişimi
Empati
Problem Çözme
Çatışma Çözme
Deneyime Açıklık
Eleştirel ve Yaratıcı Düşünme
Atılganlık
Kamp Tarihleri: 17-23 Haziran / 24-30 Haziran
Her bir hafta için kontenjan 12 kişi ile sınırlıdır.

Kayıt için: 0312 911 30 96

1 views

Leave a Comment