3.Alltech Resim Yarışması / Çiftlikten Sofralarımıza Gıdanın Hikayesi Resim Yarışması (Son Katılım 27 Şubat 2020)

Alltech Biotecnology Tarım Hayvancılık Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketinin; 16 Ocak – 27 Şubat 2020 tarihleri arasında, Türkiye geneli resmî/özel tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik, öğrencilerin çiftlik hayatına ve hayvan sevgisine resim yoluyla yaklaşmalarını sağlamak amacıyla “Alltech Resim Yarışması” düzenlemiştir.

Katılım Kategorisi: Türkiye geneli Resmi ve Özel İlkokul ve Ortaokul ayrıca yatılı ilkokul ve ortaokul öğrencileri

Katılım Yaşı: 7-11 Yaş (31 Ekim 2007 ile 1 Kasım 2012 Tarihleri arasında doğanlar) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları katılabilir.

Konu: Çiftlikten Sofralarımıza Gıdanın Hikayesi

Teknik: Pastel Boya Tekniği

Kağıt Boyutu: 35×50 cm

Paspartu Yapılmamalıdır

Resmin Ön yüzünde yapıştırma resim yazı yahut kimlik belirtecek yazı bulunmamalı

Tarih: Yarışmanın Resmi Olarak Duyuru Tarihi 16.Ocak.2020 Perşembe günüdür Düzenleyici kurumun yarışma sayfasından katılım ve diğer şartları ve güncellemelleri takip ediniz. Yarışma için Aktif olacak sayfa linki: https://www.aklimfikrimtarim.com/resimyarismasi

Son Katılım Tarihi 27 Şubat 2020 Perşembe

Katılım Şekli : Yarışmaya katılmak için aklimfikrimtarim.com kurumsal sitesimden resim yarışması sayfasından form doldurmanız ve resminiz ile başvuru yapmanız gerekmektedir 1.elemeyi geçen resimlerin asılları gönderilmelidir.

Ödüller : Yarışma sonucu 3 ilkokul 3 ortaokul öğrencisi ayrım gözetmeksizin eşit ödüller ile ödüllendirilecektir. Kazananlar 1750 Tl Para ödülü alacak ayrıca başarı belgesi verilecektir. Ödüller ödül töreninde başarı belgesi ile Takdim edilecektir. Tüm katılımcılara başarı belgesi verilecektir.Belgeler verdikleri e-posta adresine gönderilecektir.

1 views

Leave a Comment