16. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması (Son Katılım 24 Nisan 2020)

Memorial Çocuk Resim Yarışması

16. Geleneksel Memorial Çocuk Resim Yarışmaası 3 Kategoride (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul) Yapılacak.

Yarışma Konusu: En Mutlu Günüm

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü Vestel Venus V7 Cep Telefonu, Bluetooth Kulaklık Ve Eğitici Oyunlar
İkincilik Ödülü Vestel 22 İnç Led Tv, Akıllı Bileklik Ve Eğitici Oyunlar
Üçüncülük, Dördüncülük Ve Beşincilik Ödülü Salcano Bisiklet

Memorial Sağlık Grubu, Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nın bu yıl 16.’sını gerçekleştiriyor.
Türkiye çapındaki tüm okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde öğrencilerin katılabileceği yarışmanın bu yılki konusu “En Mutlu Günüm…”
Çocukların yaşadıkları en mutlu gün veya onları etkileyen anılar geleceklerini şekillendirmelerinde önemli bir rol oynuyor. Yarışma, çocukların bu özel zamanlarının yaşamları üzerindeki etkileri üzerinde düşünmelerini, kendilerini renklerin gücü ve resim sanatı aracılığıyla ifade etmelerini sağlamayı amaçlıyor.
16. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nın son başvuru tarihi 24 Nisan 2020. yarışma sonuçları 8 mayıs 2020’de açıklanacak.

Yarışma Kuralları
1- Yarışma okul öncesi, ilkokul ve ortaokul olmak üzere üç kategoride yapılacaktır.
2- Resimler, 35cm x 50cm ölçülerinde resim kağıdına, pastel boya ile yapılacaktır.
3- Resimlerin sağ arka köşesine yarışmacının adı soyadı, yaşı, okulu, velisinin adı soyadı ve telefonu yazılmalıdır. Her yarışmacı sadece bir kez yarışmaya katılma hakkına sahiptir.
4- Yarışmaya katılan çalışmalar, eser sahiplerine iade edilmeyecektir. Yalnızca dereceye giren çalışmaların, yarışmadan sonra 1 yıl içinde eser sahibi tarafından talep edilmesi durumunda, bu resimler eser sahibine iade edilecektir.
5- Yarışma tarihleri; yarışmacılar resimlerini 24 Nisan 2020 Cuma gününe kadar Memorial Bahçelievler Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Memorial Dicle Hastanesi, Memorial Kayseri Hastanesi, Memorial Hizmet Hastanesi, Memorial Etiler Tıp Merkezi’ne elden veya posta yoluyla ulaştırabilirler.
6- Kazananlar 8 Mayıs 2020 Cuma günü www.memorial.com.tr ’den duyurulacaktır.

1 views

Leave a Comment